Reklam Casting Ajansları

Reklam Casting Ajansları

Ekonomi sosyal refah düzeyini sağlarken üretim ve tüketim sosyal olgusuna dayanır. Bu açıdan ürün veya hizmetler; fiziki ya da sosyal medya tarafından reklamcılık sektörü aracılığıyla tanıtılmaktadır. Reklamcılık sektörü sayesinde üretim mekanizmasının satış hacimleri artmakta ve birçok sektörde istihdam sağlanarak sosyal refah düzeyine katkı sağlanmaktadır. Multimedya ve görsel yayıncılığın gelişmesi ise, dizilerin daha çekici bir görsellikte ve ilgi çeken senaryolarla çekilmesine ivme kazandırmıştır.

Halkın bu geniş ilgisinden dolayı aralarda gösterilen reklamlar hem kanalların gelir kaynağı hem de reklam verenlerin satışlarını olumlu etkilemektedir. Dolayısıyla diziler veya diğer TV programları için oyuncuların seçilmesi önemli hale gelmektedir. Bu nedenle dizi oyuncusu, reklam oyuncusu, sinema oyuncusu, modeller ve ürünlerin tanıtıldığı fuarlar için yetenekli hosteslerin bulunmasında reklam ajanslarına büyük iş düşmektedir. Reklam casting ajansları bu önemli fonksiyonundan dolayı, reklamcılık sektöründe çok önemli bir yere sahiptir.

Reklam casting ajansları dizi ve reklam oyuncuları dışında show programları, TV programları için de oyuncu temin etmeye çalışır. Ajansların müşterisi doğrudan yapım şirketleri, reklam yapımcıları olup birlikte kurumsal çatı altında müşterek çalışmalar yapılır. Firma olarak ise, ülkemizde rating oranları yüksek birçok diziye oyuncu temin etmekte olup başarı çıtamızı en yüksekte tutmaya gayret etmekteyiz.

Ayrıca sitemize yapılan yeni başvurularla yetenek vaat eden birçok oyuncu adayı ve modeller söz konusudur. Bu ve diğer oyuncu, model kadromuzu sitemizden inceleyebilirsiniz. Show ve TV programları için de belli kurumlarla irtibatlı halde olup, birçok başarılı aktivitelere imza atmaktayız. Firmamız uzun yıllara dayanan kurumsal tecrübesiyle TV dünyası ve sinema sektörüne önemli oyuncular kazandırmıştır. Uzman kadromuz her oyuncu seçimi sürecinde titizlikle çalışarak gerekli bütün takipleri yapmaktadır.

Sitemize online olarak başvuru formunu doldurarak müracaat edilebilmektedir. Oyunculuğa seçilen adaylarımızla her yıl sözleşmelerimiz yenilenebilmektedir. Sizler de ünlü olmak istiyorsanız sitemizden online formumuz doldurabilirsiniz. Seçkin projelerle, kariyerinizi firmamızın profesyonel yaklaşımından oluşturun.