ROL İSTANBUL AJANS

ROL  İSTANBUL  AJANS

2009 Yıllarının Başında  Faaliyete  geçen Rol İstanbul Ajans  genç ve dinamik kadrosundan ödün vermeden sağlam adımlarla profesyonel anlamda oyuncu ,reklam yüzü , manken ve model  ayrıca prodüksiyon hizmetlerini kaliteli  ve güvenilir bir şekilde  devam ettirmektedir.

Kalite Hiçbir Zaman Tesadüf Değildir  ilkesiyle yola çıkan  Rol İstanbul Ajans  günümüz Türkiye ‘ sinde  kalite ve disiplininden kesinlikle en ufak bir ödün vermemektedir.

Rol İstanbul Ajans  Türk örf ve adetleri  ile aile yapısına göstermiş olduğu saygıdan ötürü çalışmalarını aile ortamı güvenliğinde ,saygınlığında ve şeffaflığında devam ettirmektedir.

Son dönemlerde oyunculuk ve mankenlik üzerine olan yoğun talepler üzerine sadece profesyonel  oyuncu ve modeller haricinde çalışmalar sürdürmeyip ayrıca  yeni yüzler , yardımcı oyuncu taleplerinide karşılamak üzere Türkiye çapında kayıt işlemlerini yoğunlaştırmıştır.

Rol İstanbul Ajans  ; mevcut olduğunuz kriterlere uygun olarak hızlandırılmış kamera karşısı oyunculuk eğitimleri veren tek ajanstır.

Günümüz dünyasında internet ve sosyal medyanın daha yoğun  talepler alması üzerine  şubeleşmeyi göz önünde bulundurmaksızın internet  ve sosyal medya ağlarını daha yoğun seviyelere yükselten Rol  İstanbul  Ajans‘ın Türkiye Çapında Çeşitli Şehirlerde Bulunan Paylaşımlı Stüdyo ları Haricinde kesinlikle herhangi bir şubesi yoktur Ana merkezimiz Mecidiyeköy‘dedir.Paylaşımlı Çalıştığımız Stüdyolarımız İstanbul Dışından Yapılan Başvurularınız  dahilinde  Çalışmış Olduğumuz Herhangi Bir Proje için Uygun Görüldüğünüz Takdirde Audition ( Tanıtım Videosu ) ve Fotoğraflarınızın Hazırlanıp Cast Direktörlerimize  Hızlı Bir Şekilde Ulaştırılması İçin Çözüm Ortaklığı Sunmaktadırlar  Ayrıca Bu Stüdyolar  Rol İstanbul Ajans Yöneticileri Aracılığıyla Belirlenmiş ve Uygun Görülmüş  Stüdyolardır…

Sinema ve televizyon sektöründeki ilk adımlarınızı Rol İstanbul Ajans rehberliği ile kaliteli , güvenilir ve saygın bir çerçeve içerisinde atabilirsiniz.

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir…

ROL İSTANBUL AJANS 
Casting & Production