Çocuk Oyuncu Ajansları

Çocuk Oyuncu Ajansları

Günümüzde en çabuk gelişen ve gün geçtikçe gelişmekte olup çalışan açığı olan sektörlerden biri Televizyon Dünyasıdır. Ve bu Televizyon Dünyasında Çocuk oyuncuları sıklıkla görmekteyiz ve göreceğiz. Son yıllarda aileler de bu duruma fazlası ile önem verdikleri için çocuklarınızın yeteneklerini en iyi şekilde ön plana çıkaracak ve var olan bu yeteneklerini eğitim ve tecrübeyle daha da geliştirecek olan çocuk oyuncu ajansları hizmet vermektedir.

Dünya genelinde insanların uzaktan bakarak ulaşılmaz olarak gördüğü televizyon ekranlarına ve ekranlardaki; oyunculara, modellere ve sunuculara artık çocuk yaşta ve güvenilir, planlı bir şekilde ulaşıldığı bu sektörde ilerlemek eskisi kadar zor değil. Bunun için çocuk oyuncu ajansları olarak hizmet veren ajanslara başvurmanız yeterlidir. Çocuklarınız sadece oyuncu olması amacınız ve hedefiniz olmamalıdır.

Oyunculukla birlikte çocuklarınız ilerleyen yaşlarda daha iyi ve kaliteli bir oyuncu olması için gereken eğitimin verilmesi, kariyer planlaması ve geniş rol portföyüyle uygun olan rolün seçilmesi bizim görevimizdir. Küçük yaşta ünlü olup, şöhreti yakalayan çocukların geleceğe yönelik planlarını ebeveynleri ile oturup görüşerek ortak karar çerçevesinde karar alıp bu karar çerçevesinde çocuğunuz kariyer planlamasını yapmak en doğal hakkınızdır ve bu doğrultuda kendimize vizyon olarak seçmiş bulunmaktayız.


Ajansımıza başvuru yaptıktan sonra çocuğunuza ve size uygun olan bir rolü, rol havuzumuzdan seçtikten sonra çocuğunuzun Türkiye’nin önde gelen ve ünlü dizilerinde rol olması bizim başlıca görevimizdir. Bu çerçevede çocuğunuzun role hazırlığı, eğitimi, cast ortamı ve açıklamaları yapıyor ve çocuğunuzu role hazırlıyoruz. Ajansımızda her türlü görselliğe, yaşa, kiloya ve fiziki yapıya sahip çocuklar için rolümüz mevcuttur ve değerlendirilir. Sizde çocuğunuzun kariyerini güvenilir, tecrübe ve emin ellerde eğitilerek ve planlı bir şekilde geliştirmek için istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.