Cast Ajans Başvuru Formu

Cast Ajans Başvuru Formu

Reklamcılık sektöründe yer alan cast ajanslar, oldukça dinamik yapı arz eden, başta dizi ve sinema gibi eğlence sektörü olmak üzere oyuncu temin eden firmalardır. Cast ajanslar sayesinde bugün hayranlıkla izlenen ve rating rekorları kıran dizilerde şöhret elde edilmektedir.

Ayrıca reklamlar için nitelikli oyuncular kazandırılmaktadır. Cast ajansları modeller, defileler için mankenler, show oyuncuları ve sinema sektörüne oyuncu da temin etmektedir. Böylece cast ajansları halkla-yapım şirketleri arasındaki iletişim köprüsü olmaktadır. Cast ajansları; yapım şirketleri veya TV kanallarının ilgili organlarıyla devamlı irtibat halindedir. Dizilerdeki çeşitli yaş gruplarında oyuncu açıklarını kapatarak istihdam imkanı yaratmaktadır. Başvuru formları ise internetten ya da firmaya şahsen başvuru sırasında doldurulmaktadır.

Firmamız ise ülkemizin lider casting ajansları içindedir. Oyuncu, manken veya hostes seçiminde uzman kadromuz son derece aktiftir. Oyuncu temininin her aşamasında kurumsal vizyon çerçevesinde faaliyetlerimiz sürmektedir. Oyuncu olmak için seçkin ve kurumsal niteliği yüksek bir firma arıyorsanız, artık en doğru yerdesiniz. Firmamız görsel ve sosyal medyada son derece aktif olup, birçok ünlü yeni yüzü halkımızla tanıştırmıştır. Site içeriğimiz de kullanışlı olup cast ajans başvuru formu ihtiyacınızı da buradan temin edebilirsiniz. Seçildiğiniz takdirde ajans kataloglarında yer alarak dizi ve sinema yapımcılarının ilgi odağı olma şansını yakalayacaksınız.

Cast ajans başvuru formu sitemizin iletişim kısmında yer almaktadır. Dizi, sinema, reklam oyunculuğu ya da mankenlik başvurusunu sitemizdeki online formdan yapmanız mümkündür. İletişim numaralarınız dahil tüm gerekli kutuları doldurarak başvuru işleminizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru formunda özellikle dikkat etmeniz gerekense fotoğrafları upload yapmanızdır.

Fotoğraf yüklenmeden başvuru formunuzun dikkate alınması söz konusu değildir. Ayrıca varsa geçmiş ajans deneyimlerinizden de bahsedebilirsiniz. Siz de hemen başvurarak, medya dünyasının ünlü koridorlarına adım atmaya hazırlanın. Size düşen sadece rolünüzü oynamak. Gerisini firmamızın profesyonel kadrosuna bırakın.