Cast

Cast

Casting ajans hizmetleri, televizyon ve medya sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda en uygun profile sahip kişilerin, ihtiyaç duyulan programa kazandırılmasını ön görür. Bu doğrultuda seçilecek olan kişilerin sahip olduğu hayat tarzı ya da fiziksel özelliklerinin hiç bir önemi yoktur. Burada amaç doğrudan firmaların aradığı fiziksel özellik olduğundan dolayı, pek çok değişik insan tipine ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir.

Bunun temel nedenlerinden birisi ise, bir dizi düşünün ki o diziyi oluşturan karakterlerin, sadece başrol oyuncuları olmadığını fark edebilirsiniz. Elbette ki başrol oyuncuları dizinin anlam ve önemini en iyi şekilde yansıtan oyuncular olma özelliğini taşır ancak kimi zaman gerekli olan yan roller ile de kişi kendisini en iyi bir şekilde ifade etme şansını yakalar. Burada Cast hizmetleri olarak, sizi olabildiğince beklentilerinize ve hedef karakterlerinize ulaştırıyor, medya sektöründe başarılı bir şekilde adınızı duyurmanızı sağlıyoruz.

Her yaş için uygun roller, sadece dizi değil. Pek çok sinema filmi, programlar ve çeşitli yan projeler de bile size ihtiyaç duyulabilir. Sunacağımız olanaklar sizi memnun edecek ve kendinizi geliştirmenizi sağlayacak bir yeni alan sayesinde, artık sizin için hem yeni bir iş alanı hem de severek yapabileceğiniz bir hobi olarak da görebileceğiniz oyunculuk için ilk adımlarınızı bizimle başarılı bir şekilde atmış olacaksınız. Castajansı olarak, detaylı olarak özellikle fizik bilgileriniz dikkate alınarak, görüşmeye davet edilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise söz konusu fiziksel özelliklerinizin ideal ya da mükemmel olması gerekmez, belirtildiği gibi her profil insana medya sektöründe ihtiyaç duyuluyor ve dolayısıyla sahip olduğunuz boy ya da kilonun bir önemi yoktur. Bizler sahip olduğunuz kriterler doğrultusunda, uygun olduğunuz karakterleri temsil etmenizi sağlıyoruz.