Oyuncu Olmak İçin Eğitim Şart Mı ?

Oyuncu Olmak İçin Eğitim Şart Mı ?

Oyunculuğu Kimler Yapabilir


İnanan ve isteyen herkes oyunculuk yapabilir. Kamera önü oyunculuk yapabilmek için kamera karşısında ne kadar doğal olursanız hislerinizi karşı tarafa bir o kadar iyi aktarırsınız. Eğer yeteneğiniz varsa bunu ortaya çıkarmak için bir yerlerden başlamak gereklidir. Unutmayın inanmak başarmanın yarısıdır. Siz de eğer iyi bir oyuncu olabileceğinizi düşünüyor ve keşfedilmesi gereken birisi olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka profesyonel bir destek almalısınız. 


Oyunculuk Eğitimi 


Oyunculuk eğitimi oyunculukla ilgili yeteneği olan kişilere birşeyler katabilir evet ama eğitim herşey değildir. Eğer siz kendinize inanmıyorsanız ve oyuncu olmayı gerçekten çok istemiyorsanız hiçbir eğitim sizi oyuncu yapamaz. Tam aksine eğer siz kendinizde o ışığı ve yeteneği görüryorsanız çok ufak eğitim ve tekniklerle çok rahat ve çok güzel oyunculuklar sergileyebilirsiniz.


Nereden ve Nasıl Başlamalıyım ?


İlk olarak harekete geçmeniz gerekmektedir. Kimse sizi oturduğunuz yerden alıp ta kamera karşına koyup bu rolü sen oyna demez en azından şuana kadarki genel istatistikler bu yöndedir. Sizin burada yapmanız gereken iyi bir ajansa kaydolarak yeteneklerinizi sunmanız için bir kapı aralamanız olacaktır. Daha sonrasında gelen teklifleri değerlendirerek en uygun ve en ideal yolu kendimize belirlememiz olacaktır.